Odpolední dílny v Kavárně Maluj

Společné tvoření rodičů a dětí z Klubu Dvojka v červnu 2020


Malování na keramické kachle

  • Termíny jsou ve dnech 8., 9., 17. a 18.6. a v časech 14.00 – 15.30 a 16.00 – 17.30. Vyberte si a rezervujte prosím jen jeden termín na tvoření pro Vás a Vaši rodinu.
  • Budeme malovat na keramické kachličky glazurami. Hotové výrobky budou pak do měsíce k vyzvednutí v prostorách Kavárny Maluj.
  • Toto tvoření je určeno dětem i dospělým, tvořit můžete přijít sami dospělí bez dětí a nebo dorazit i s dětmi. S menšími dětmi Vám na místě poradíme s otisky na kachličku, větší děti mohou samostatně či s Vaší pomocí malovat.
  • Abychom minimalizovali rizika a shlukování osob, prosíme tentokrát neberte s sebou jako doprovod ty, kteří tvořit nebudou. V provozu nebude prodej nápojů a potravin, ani dětský koutek.

Místa prosím rezervujte pro děti a dospělé, kteří přijdou tvořit. Maximální počet na jeden termín tvoření je deset lidí.

Vzhledem k aktuální situaci Vás prosíme, nechoďte na místo před časem tvoření a zároveň místo tvoření bude nutné opustit včas, abychom mohli prostory připravit a vyčistit před další tvořivou skupinou.

Tvoření probíhá uvnitř centra, je tedy nutné mít roušku. V případě hezkého počasí bude možné si vzít tvoření ven na naši zahrádku.