PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NA LETNÉ


Kreativní tábor na Letné ve CVRKu

V létě 2018 budeme pořádat již pátý ročník oblíbených kreativních táborů pro děti ve věku 6 – 12 let. Nově jsme rozšířili působnost i na Letnou.

Program tábora se sestává z tvořivých aktivit ve CVRKu (zde máme na týden pronajatou místnost pouze pro náš tábor), exkurzí za zábavou i poznáním, sportovních aktivit a z jednoho celodenního výletu.

 

Proč právě na náš tábor?

  • Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Skupince 8 – 12 dětí se budou věnovat dva zkušení vedoucí.

  • Místo pro setkání je dobře dostupné, nachází se v centru Prahy na Letné na adrese Milady Horákové 815/42 v designovém obchodě Cvrk.

  • S dětmi se setkáváme v době 8.00 - 9.00 a rodiče si je zde vyzvedávají v době 17.00 – 17.30.

  • Děti mají každý den zajištěn pitný režim, teplý oběd (v případě celodenního výletu balíček na cestu), dopolední i odpolední svačinu.

 

Program tábora

V průběhu tábora nás čeká mnoho různého tvoření uvitř i venku v přírodě. Budeme kreslit, malovat i vyrábět z různých materiálů. Jeden den navštívíme kreativní centrum Kavárnu Maluj, kde se podíváme na zázemí keramické dílny a dozvíme se, jak vlastně vznikají keramické výrobky. Sami si také namalujeme vlastní hrneček. A vyzkoušíme si i modelování z hlíny.

Na exkurzi vyrazíme také na Chvalský zámek. Tento zámek už jsme navštívili několikrát s našimi tábory a pokaždé je tu pro děti připravena jiná zajímavá výstava. Všechny výstavy tu mají největší výhodu v tom, že jsou opravdu velmi interaktivní a přizpůsobeny dětem. Děti si mohou na většinu exponátů sáhnout a vyzkoušet je. Součástí jsou vždy i tematické dílničky, kde s chutí všichni tvoříme.

Dále navštívíme zážitkový program od sdružení Ábel. Tyto programy jsme s dětmi vyzkoušeli prvně v létě 2017 a byli jsme všichni naprosto nadšení a do programu zařazujeme i toto léto opět. Spolek si klade za cíl zprostředkovávat dětem spojení se zvířaty a s přírodou a v této oblasti je zážitkovou formou vzdělávat. A jak program probíhal? Navštívili jsme pastviny, kam nás zavedl průvodce ze spolku a zde jsme měli za úkol najít a zachránit zakletého pastýře. Zahráli jsme si různé hry, abychom se naučili, jak se stádem ovcí a koz pracovat a na závěr s pomocí stáda pasáčka zachránili. Zvířátka jsme mohli i krmit a hladit. Tento spolek má v nabídce i mnoho jiných prohramů, takže s ním budeme i nadále spolupracovat.

Na celodenní výlet vyrazíme do svíčkárny Rodas. Tady jsme byli již několikrát a pokaždé si to tu všichni velmi užijeme. Vyrábět se tu dají mýdla, svíčky, koupelové soli i čokolády. V areálu se nachází rovněž minifarmička se zvířátky, kterou při návštěvě také nevynecháme :-)

Když bude hezké počasí vyrazíme nejen s tvořením, ale i s hrami do přírody, například do blízké Stromovky.

Termín a cena

6.- 10.8. 2018 za cenu 4 000 Kč

Cena týdenního termínu je 4 000 Kč, v níž je zahrnutý bohatý program, vstupy na exkurze a výlety, jeden celodenní výlet, strava (oběd a dvě svačiny každý den), pitný režim, pojištění, veškerý materiál pro tvoření, odměny do soutěží a zkušení kvalifikovaní vedoucí i lektoři.
 

Přihláška zde k vyplnění

Jak s Vašimi vyplněnými údaji pracujeme se dozvíte v sekci GDPR.

 

Platba za tábor:

Platbu za tábor (za každé přihlášené dítko) ve výši 4 000 Kč zašlete prosím na náš účet 2901073484/2010. Pokud hlásíte dítě na dva termíny tábora, tak na druhý termín tábora máte slevu 10 %.

Platbu prosím uhraďte do 10 dnů od vyplnění přihlášky a do poznámky napište jméno dítěte či sourozenců (není potřeba zasílat platbu za sourozence zvlášť).