Příměstské tábory

Příměstské tábory jsou alternativou klasických vícedenních pobytových táborů. Děti stráví den plný tvoření, zábavy, pohybu a dobrodružství s novými kamarády a večer mohou být opět doma se svými rodiči. 

Naše tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 – 12 let a jsou vhodné i pro nesmělé děti, které nevědí, zda by zvládly být celý týden bez rodičů. 

Tábory jsou zaměřeny na různé druhy tvoření – malujeme keramiku, modelujeme z hlíny, děti se učí točit na hrnčířských kruzích, vyrábíme mozaiku, koupelové soli, malujeme..

Pevně věříme, že tábory v létě budou moci proběhnout! Naše tábory probíhají v malých skupinách a samozřejmostí jsou hygienická opatření. Na léto zatím nevybíráme platbu za tábor, stačí nám pouze vyplněná přihláška.

Přihláška zde
 

Proč příměstský tábor u nás?

  • Máme již více než deset let zkušeností s pořádáním akcí pro děti i dospělé.
  • Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Skupince 8 – 12 dětí se budou věnovat dva zkušení vedoucí.
  • Místo pro setkání je dobře dostupné, nachází se v centru Prahy na Vinohradech v keramické dílně Kreativní zebra. Na místě Vás rádi provedeme, abyste věděli, kde budou Vaše děti trávit čas, stačí se jen předem domluvit.
  • S dětmi se setkáváme v době 8.00 – 9.00 a rodiče si je zde vyzvedávají v době 17.00 – 17.30. Samozřejmostí je možnost individuální domluvy.
  • Děti mají každý den zajištěn pitný režim (čaj, ovocná šťáva, pitná voda, minerální voda), teplý oběd a dopolední i odpolední svačinu. Jídelníček je možné přizpůsobit případným individuálním stravovacím potřebám jednotlivců (bezlepková dieta apod.).
  • Naše aktivity se v průběhu jednotlivých dní budou zaměřovat na rozvoj kreativity, komunikačních dovedností a týmové spolupráce.
  • Kreativní činnosti budou probíhat v prostorách kreativního centra, které je plně vybaveni pro všechny tvůrčí aktivity a uzpůsobena dětským potřebám.
  • O děti se v průběhu celého dne starají odborně vyškolení zkušení vedoucí.
  • Cena tábora je 6 200 Kč zahrnuje bohatý program, vstupy na exkurze a výlety – vše dle aktuální situace samozřejmě, stravu (oběd a dvě svačiny každý den), pitný režim, pojištění, veškerý materiál pro tvoření, odměny do soutěží a zkušené kvalifikované vedoucí i lektory.
  • Děti si z tábora odnesou výrobky, které samy v jeho průběhu vytvořily. 

Informace ohledně konkrétního programu sestavíme, až se bude léto blížit. Budeme maximálně dbát na bezpečnost a hygienu. Máme mnoho různých aktivit, které se dají realizovat


pro daný termín tábora a co dát dětem s sebou dostanete vždy týden před zahájením termínu příměstského tábora.