Pártybox

Malování keramiky kdykoliv a kdekoliv


Ve spolupráci s Kavárnou Maluj jsme pro Vás připravili možnost malování keramiky kdykoliv, kde jen budete chtít. Zpestřit si takto můžete třeba narozeninovou oslavu u Vás doma! Půjčíme Vám úplně vše, co potřebujete na nezapomenutelnou tvořivou párty – i lektorku je možné na akci objednat. Můžete si vybrat cokoliv z našeho sortimentu keramiky, který nabízíme. Ceny začínají již na 215 Kč za výrobek. Nabídka je velmi pestrá od rozmanitých figurek zvířátek, které děti milují, dále hrnky, talíře, mísy, ale i vázy, máselnice, slánky, pepřenky a mnoho dalšího. Cena hrnečků a talířků je kolem 300 Kč/kus. 

Sestavení Partyboxu nabízíme v minimální hodnotě 2 200 Kč. Výběr keramiky záleží na Vás, rádi Vám však samozřejmě poradíme. Můžete zavolat na telefonní číslo  774 625 011 nebo napsat na e-mail info@krouzkyaprouzky.cz. 

Součástí každého Partyboxu jsou veškeré pomůcky a materiály, které potřebujete k malování keramiky v množství dle keramiky a malujicích osob. Jedná se o lahvičky s glazurou, paletka na glazury, stětce, obyčejné tužky, guma, houbičky, miska na vodu, kontury na psaní textu.

K malování lze objednat na určitou hodinu lektorku, která bude nápomocná během malování. Lektorné je 500 Kč/ 2 hod. plus cena za dopravu dle vzdálenosti od našeho kreativního centra.

Namalovanou keramiku vám vypálíme do 10 pracovních dnů. Můžete si ji vyzvednout osobně v Kavárně Maluj nebo Vám ji po Praze dovezeme. Cena dovozu dle vzdálenosti od centra. Poštou zasílat nedoporučujeme.

Podmínky použití Partyboxů:

  • Vozík a všechny výtvarné potřeby jsou vypůjčené, keramika a lektorné se hradí při převzetí partyboxu. 
    Za chybějící nebo poškozené zboží účtujeme tyto poplatky:
  • Lahvičky od glazur, misky na vodu, paletky: 100 Kč/ ks
    Všechny ostatní výtvarné potřeby: 30 Kč/ks
    Barevný vzor dlaždice: 300 Kč
  • Vozík 500 Kč
  • Maximální doba pronájmu je 10 dní, záloha na pomůcky 500 Kč