Lektoři a táboroví vedoucí

Jana

Jana vystudovala Hospodářská a kulturní studia na ČZU, v Kroužcích a Proužcích je koordinátorkou aktivit pro děti. Má mnoho zkušeností se zajištováním rozmanitých akcí pro děti i dospělé a s vedením příměstských táborů. Absolvovala akreditovaný kurz MŠMT Péče o děti 0 – 15. Dětem se věnuje při dopoledních i odpoledních tvůrčích programech, na dětských oslavách a pořádá pro ně i akce v ostatních podnicích pro děti (herna Koala Café, tělocvična Monkey´s Gym, Juklík). Její nejoblíbenější aktivitou je však pořádání příměstských táborů. Dále má ráda tvůrčí činnosti, hry, čtení, zvířata a sportovní aktivity. Pokud není zrovna s dětmi, naleznete ji nejspíše u koní, kde také tráví většinu volného času. V červnu 2015 rovněž absolvovala kurz a složila zkoušky u Českého červeného kříže jako zdravotník zotavovích akcí.

Maruška

Maruška je studentkou Pedagogických fakult UK a JČU. Děti se můžou těšit na nejrůznější výtvarné a kreativní činnosti s ní, slackline, žonglování, pójky, dětskou jógu a další tradiční i netradiční pohybové aktivity. Kromě trávení času s dětmi mezi Maruščiny další záliby patří cestování, vzdušná akrobacie, horolezení, lyžování, hra na kytaru a vaření. Maruška má zkušenosti s vedením nejrůznějších kroužků, táborů a pod., v zimě je také instruktorkou lyžování. Absolvovala kurz Respektovat a být respektován.

Denča
Denča je zapáleným kreativcem už od dětství. Snad i díky tomu jste ji mohli často potkávat v provozu Kavárny Maluj, kde 5 let fungovala jako lektorka i baristka. Stala se také součástí dětských programů Kroužků a Proužků v rámci výtvarných programů a především velmi oblíbeného malování na obličej. Nyní Denču potkáte v Zebře na večerních kurzech pro dospělé, kde se zápalem předává své zkušenosti a na dětských oslavách či táborech, kde zkrášluje dětské tvářičky.