Kde všude se s námi můžete setkat?

13.05.2015 13:07

Spolupracujeme se spoustou úžasných lidí, kteří rádi vymýšlí aktivity pro děti a pro jejich rodiny, můžete nás tak potkat na spoustě krásných míst. Nejčastěji pořádáme akce v dětské herně Koala Café, v bazénu Juklík nebo v Monkey's Gym. Pokud víte o nějakém místě, kde byste rovněž naše aktivity rádi viděli, neváhejte nás kontaktovat a rádi navážeme další spolupráci :-)

Konec května bude pro nás velmi pestrý, budete nás moci potkat na týdnu plném pohybu i tvoření od 25. 5. do 29. 5. v Monkey's Gym v Harfě. Budeme tu s dětmi otiskávat ručičky i nožičky na misky, hrnky či talířky, tvořit ozdoby do květináčků a sázet bylinky. Více informací naleznete přímo na stránkách Monkey's www.monkeysgym.cz/novinky/tyden-plny-tvoreni-v-monkeys-harfa-203.html.

Poslední květnovou sobotu 30.5. se účastníme Ratolest Festu, který bude probíhat na pražských náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží. Bude to den plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. Více informací se dozvíte přímo na stránkách Festivalu www.ratolestfest.cz. My jsme si pro Vás na tento den připravili tvorbu váziček, malování na keramiku, tvoření zapichovátek do květináčků a mnoho dalšího.

Nejaktuálnější informace o tom, kde a kdy nás potkáte naleznete vždy na našem Facebooku :-)

Těšíme se na viděnou...