VÝLETY

O víkendech pořádáme pro děti výlety do okolí Prahy za zábavou i poznáním za cenu 750 Kč. Výlety jsou určeny dětem ve věku od 6 let. (Mladší děti možno vzít s sebou po individuální domluvě.)
 
Cena výletů vždy zahrnuje:
  • celodenní program
  • základní pojištění
  • veškeré vstupy
  • dopravu
  • odborný dozor vyškolených táborových vedoucích
  • odměny do her a soutěží

V příštích měsících máme v plánu tyto výlety:
 

Beroun 
Do královského města Berouna si uděláme krásný výlet vlakem. Navštívíme zde nejprve medvědárium, kde žijí z večerníčků známí medvědí kluci Kuba, Vojta a Matěj. V blízkosti medvědária se nachází rozhledna, ze které budeme mít hezký výhled na celé město. Poté si budeme hrát na nedalekém dětském hřišti.


Loučeň
Pojedeme na zámek Loučeň, kde děti poznají zámek ze své dětské perspektivy. Provádět je zde bude kněžna Marie, či princezna Karolína a ukáží jim přesně to, co děti zajímá - jak se na zámku žilo, stolovalo, jaké měly šlechtické děti oblíbené hračky, co jim na zámku chybělo ve srovnání s dnešní dobou a co měly proti nám navíc. Navštívíme i zámecký park a celoevropsky unikátní soubor labyrintů a bludišť.

 

Mirákulum v Milovicích
Vydáme se do rodinného Parku Mirakulum, který se nachází na ploše 10 hektarů v Milovicích, mezi Nymburkem a Benátkami nad Jizerou. Zde si užijeme celý den zábavy na různých atrakcích - v hradu, na houpačkách, v lanovém centru, v bludištích, na trampolínách a na mnoho dalších. Také tu navštívíme mini zoo a lesní naučnou stezku.


Více informací na e-mailu info@krouzkyaprouzky.cz.