LEKTOŘI A TÁBOROVÍ VEDOUCÍ

Bára

Bára je studentkou Pedagogické fakulty UK a s dětmi má bohaté zkušenosti. Již mnoho let jezdí jako vedoucí na tábory a také je instruktorkou zážitkových programů. Je největším parťákem dětí v provádění vylomenin a zlobivin. Zajímá se o umění a vede výtvarné kroužky. Mimo jiné ráda sportuje, věnuje se především volejbalu a jezdí na snowboardu.

Jana

Jana vystudovala Hospodářská a kulturní studia na ČZU, v Kroužcích a Proužcích je koordinátorkou aktivit pro děti. Má mnoho zkušeností se zajištováním rozmanitých akcí pro děti i dospělé a s vedením příměstských táborů. Absolvovala akreditovaný kurz MŠMT Péče o děti 0 – 15. Dětem se v Kroužcích a Proužcích věnuje při dopoledních tvůrčích programech, na dětských oslavách a pořádá pro ně i akce v ostatních podnicích pro děti (herna Koala Café, tělocvična Monkey´s Gym, Juklík). Její nejoblíbenější aktivitou je však pořádání příměstských táborů. Dále má ráda tvůrčí činnosti, hry, čtení, zvířata a sportovní aktivity. Pokud není zrovna s dětmi, naleznete ji nejspíše u koní, kde také tráví většinu volného času. V červnu 2015 rovněž absolvovala kurz a složila zkoušky u Českého červeného kříže jako zdravotník zotavovích akcí.

Lída

Lída je lektorkou výtvarných kurzů v Kavárně Maluj již devět let. Výtvarné akce pro děti pořádá v herně Koala Café, tělocvičně Monkey´s Gym a většinu svého volného času věnuje právě dětem. Organizovala malování barevných zdí v Klokánku Štěrboholy. Jako matka pečlivě se svým synem testovala program příměstského tábora Kroužků a Proužků.

Maruška

Maruška je studentkou Pedagogických fakult UK a JČU. Děti se můžou těšit na nejrůznější výtvarné a kreativní činnosti s ní, slackline, žonglování, pójky, dětskou jógu a další tradiční i netradiční pohybové aktivity. Kromě trávení času s dětmi mezi Maruščiny další záliby patří cestování, vzdušná akrobacie, horolezení, lyžování, hra na kytaru a vaření. Maruška má zkušenosti s vedením nejrůznějších kroužků, táborů a pod., v zimě je také instruktorkou lyžování. Absolvovala kurz Respektovat a být respektován.