Odpolední dílny v Kavárně Maluj

 

Společné tvoření rodičů a dětí

  • Druhé úterý v měsíci v čase 15.00 a od 16.00 
 

Každý měsíc vyrábíme s dětmi a jejich rodiči na jiné téma a z různých materiálů. Termíny jednotlivých dílniček s podrobnostmi naleznete vždy u facebookových událostí. Tvoření je vhodné pro děti od tří let s rodiči. Tvoření pro menší děti je na zvážení rodičů dle konkrétní náplně dílniček.

Pokud jste členem Klubu Dvojka pro děti a rodiče, tak si prosím místa rezervujte přes níže uvedené červené tlačítko s rezervačním systémem. Místa prosím rezervujte pouze pro děti, které budou tvořit, počet dospělých napište do poznámky. Cena pro děti z Klubu je 20 Kč. Pokud máte trvalé bydliště na Praze 2 a ještě nejste členem Klubu Dvojka, tak navštivte stránky Praha 2 a můžete se zde zaregistrovat. 

Pro ostatní zájemce mimo Klub Dvojka je cena dílniček 150 - 200 Kč dle druhu tvoření. Pokud bydlíte v jiné městské části a také byste rádi využili zvýhodněného tvoření, dejte jim na nás kontakt a rádi navážeme spolupráci i s dalšími. Místa si prosím rezervujte na e-mailu info@krouzkyaprouzky.cz.

 

Tvoření pro děti - dílny s hlídáním

 
Každý měsíc pořádáme pro děti tvoření z různých materiálů. Termíny jednotlivých dílen a podrobnosti naleznete vždy u facebookových událostí. Místa pro děti rezervujte prosím přes níže uvedené červené tlačítko s rezervačním systémem. 
 
Cena dílen (i s hlídáním dětí) je 300 - 500 Kč dle konkrétních dílniček. Dílničky se konají od minimálního počtu třech účastníků.

 

15.5. Malujeme na textil, cena 300 Kč

v čase 16.00 - 17.30 pro děti ve věku 6 - 12 let 

12.6. Malujeme talíř - sítotisk, cena 400 Kč
v čase 16.00 - 17.30 pro děti ve věku 6 - 12 let 

 

Jak s Vašimi vyplněnými údaji pracujeme se dozvíte v sekci GDPR.